Dobry Kredyt

Jak nie dać się oszukać

Potrzebne pieniądze na remont? Koniecznie to przeczytaj!

maj 222018

Jeśli jesteś osobą kreatywną projekt DIY to ekscytująca okazja, aby poprawić jakość życia, zwiększyć wartość domu i rozwijać tę kreatywność. Jesteś gotowy, aby prowadzić wojnę w żałośnie przestarzałej kuchni?

Niezależnie od Twojego poglądu, ulepszenia domu i naprawy mogą stać się bardzo drogie, bardzo szybko. Niewielkie przebudowy kuchni kosztują średnio 20 830 złotych, wymiana okien winylowych to 15 282 złotych, a dodanie głównej sypialni może spokojnie kosztować jeszcze więcej, dlatego pomocy szukaj na https://www.niskarata.org.

O ile nie chcesz na to wydawać swoich oszczędności 0 będziesz potrzebował pożyczki na ulepszenie domu, żeby sfinansować takie projekty.

Ale jaki rodzaj pożyczki i pożyczkodawcy jest odpowiedni dla ciebie?

Kompletny przewodnik po pożyczkach na modernizację domu sortuje różne rodzaje pożyczek na remont domu, dzięki czemu możesz znaleźć taką, który spełnia Twoje potrzeby związane z przebudową - i uwzględnia twój budżet.

Co najważniejsze, może pomóc w znalezieniu pożyczek, do których się kwalifikujesz, nawet jeśli twoja ocena kredytowa nie jest czymś, czym można byłoby się chwalić.

Opcje kredytu

Refinansowanie kredytu gotówkowego jest jednym z najczęstszych sposobów opłacania remontu domu. Dzięki refinansowaniu wypłat refinansujesz istniejący kredyt hipoteczny na więcej niż bieżące saldo. Zachowujesz różnicę między nowymi a starymi kredytami. Na przykład, jeśli jesteś winien 200 000 zł w domu o wartości dwukrotnie wyższej, możesz wziąć pożyczkę za 300 000 zł, zastępując poprzednią pożyczkę i otrzymując zwrot gotówki przy zamknięciu. Nowa hipoteki może nawet wynikać z niższej stopy procentowej lub mniejszych płatności miesięcznych.

Istnieją dwa rodzaje refinansowań wypłat: rządowe i konwencjonalne.

Konwencjonalne refinansowanie wypłat. Jeśli masz dużo kapitału własnego w domu, wypłata gotówki pozwala uwolnić znaczną sumę na kosztowne remonty. Jednakże, jeśli nie masz wystarczającej ilości kapitału, a twoja ocena kredytowa jest niska, możesz uznać za trudne lub niemożliwe przyznanie pożyczki w kwocie, której potrzebujesz. Teoretycznie ten rodzaj finansowania jest dostępny dla osób o dość dobrym ratingu kredytowym. W rzeczywistości wielu kredytodawców ustala swoje minimalne wartości w odniesieniu do tego.

Jeśli się zakwalifikujesz, pomimo miernego wyniku, zapłacisz więcej odsetek i opłat niż ktoś o imponującej historii kredytowej. Innymi słowy, im lepszy wynik, tym więcej możliwości remontowych w domu, tym mniej płacisz odsetkami. Zaletą jest też stała stopa procentowa. Pozwala to obliczyć całkowity koszt pożyczki - z góry.

Atom

Banki w zasięgu ręki